Kde kandidujeme?

Kde můžete volit Levici a naše kandidáty?

V letošních komunálních volbách nás můžete volit napříč celou republikou. Kandidujeme na několika kandidátkách a to jak na našich vlastních, koaličních a nebo máme naše členy na kandidátkách jiných politických stran.

V Brně máme naši vlastní kandidátku a kandidujeme tam pod názvem „Brno Brňankám a Brňanům (B3!)“. Nasazujeme plnou kandidátku složenou ze členů Levice a mnoha nestraníků. Lídrem kandidátky je nestraník RNDr. Jiří Schauer, učitel a první za Levice je předseda tamní ZO a člen Předsednictva CV Ing. arch. Martin Švec. Chcete vědět víc?  Více na stránce Brno Brňankám a Brňanům. 

V Březnici (okr. Příbram) kandiduje náš člen na 6 místě kandidátky KSČM. Na kandidátce je z 15 kandidátů 11 nestraníků.

Český Krumlov, tam máme dva členy na kandidátce KSČM. Na čtvrtém místě je člen CV Levice Jaromír Machník.

Naše první koaliční kandidátka vznikla v Jihlavě, kde jsme se domluvili s ČSSD a kandidujeme na jedné kandidátce „ČSSD a Levice“ Jedničkou za Levici a dvojkou na kandidátce je MVDr. Božena Kremláčková, která obhajuje svůj mandát jihlavské zastupitelky.

Další koalici jsme uzavřeli také s ČSSD a to na Praze 6. V Praze na šestce volte kandidátku: „Solidarita pro Prahu 6 – koalice ČSSD, strany Levice a nestraníků.“ Lídrem za Levici a na kandidátce pětkou je učitel a člen CV Adam Ročárek. Více o koalici a kampani na Praze 6 se dozvíte na stránce Solidarita pro Prahu 6.

Ve vedlejší městské části na Praze 17 kandiduje náš člen PCV Vojtěch Juřica na sedmém místě kandidátky ČSSD.

Poslední kandidátku máme v Rožmitále na Šumavě. Jedná se o naši vlastní kandidátku a vede ji člen Levice Jan Komenda.

Chceme naše radnice opět levicové a vy nám k tomu můžete pomoct!
Děkujeme za Vaše hlasy.