Levice se aktivně účastní předvolebních projektů České televize a Českého rozhlasu

Projekt ČT24: Volby 2021. Programové postoje stran

Podobně jako u posledních voleb do Poslanecké sněmovny i v letošním roce připravila Česká televize předvolební speciál, kde je možné porovnat základní programové teze kandidujících stran. Celkem se jedná o 15 témat týkajících se obrany a bezpečnosti, dopravy, sociální politiky, školství, průmyslu a obchodu, zdravotnictví, stavu demokracie v ČR, zahraniční politiky, státních financí, Covidu 19, a dalších. Na stránce projektu Volby 2021: Programové postoje stran si můžete porovnat odpovědi Levice s ostatními stranami.

Projekt Radiožurnálu: 10 výzev pro příští vládu

Český rozhlas připravil projekt 10 výzev pro příští vládu. Oslovil  všech 22 kandidujících subjektů, aby posluchačům a čtenářům odpověděli na 10 otázek. Strana Levice se tohoto projektu také zúčastnila. Odpovědi na otázky jsou zveřejněny na webu iROZHLAS.cz, a byly komentovány ve vysílání Radiožurnálu.

Na stránce projektu 10 výzev pro příští vládu  si může můžete porovnat odpovědi Levice s ostatními volebními subjekty na témata jako jsou : strategie boje proti pandemii covidu, dostupnost bydlení, distanční výuka, budoucnost armády, klimatická změna, povinné očkování proti covidu, výše důchodů, přístup k migrantům, platy učitelů a výše daní.