Na levici potřebujeme spolupracovat!

Posíláme dopis blízkým politickým stranám a podobný také pro nestranické politické organizace.
Pamatujete na Nečase, Kalouska, Drábka apod. Možná si je zase připomeneme. Nevíme, jak přesně se bude chovat nastupující vláda, ale podle zpráv, které zatím proběhly médii nás nečeká nic hezkého. Jak píšeme v dopise:
„(…) Znovu nás čekají asociální reformy a politika pro horních deset tisíc, kterou mnozí z vás pamatují z doby vlády Petra Nečase. Co je ale na dnešní situaci horší? Žádná levicová strana se do sněmovny nedostala a tak jedinou opozicí v poslanecké sněmovně je hnutí ANO a SPD. Levicová opozice potřebuje být slyšet a my tomu chceme pomoct. Česká levice potřebuje spolupracovat a v první řadě vzájemně komunikovat. Na podzim 2022 nás čekají volby do zastupitelstev obcí a do třetiny Senátu a jistě také mnoho kampaní a aktivit, na kterých lze pracovat společně a ukázat, že levice je silná a má na politické mapě své místo.“
Všem osloveným nabízíme setkání v druhé polovině ledna. Jak už jsme uváděli v dopise možností ke spolupráci je mnoho – komunální nebo senátní volby, kde můžeme ukázat jednotu a na levici a nebo různé formy spolupráce na aktivistické úrovni.
Ke společným aktivitám není nikdy pozdě!
Připomínáme i naše staré heslo: Spolupráce místo konkurence!