NezařazenéSTAN má skandál…opět.

22. 6. 2022
https://jsmelevice.cz/wp-content/uploads/2022/06/STAN-ma-skandal.jpg

Zdá se, že tragédie okolo strany STAN nebude v nejbližší době končit. Hnutí, které mnoho lidí považovalo za baštu slušnosti v české politice, opět získalo pozornost médií – a jako prakticky pokaždé od posledních voleb, jde zase o další skandál. Tentokrát došlo k obvinění náměstka pražského primátora a vysoce postaveného člena STAN Petra Hlubučka z korupce. Za pozornost rozhodně stojí, že se v síti podezřelých ocitl i samotný ministr školství Petr Gazdík.

Normálně by nebylo moudré někoho odsuzovat pouze na základě obvinění, ale v případě STAN nelze brát podobné věci na lehkou váhu. Vždyť tato strana se kromě svých skandálů již na veřejnosti téměř nevyskytuje! Připomeňme si jen některé: od nejasných sponzorských darů z Kypru, přes výhružky Pirátům o ukončení koalice v případě jejich nesouhlasu s vládou SPOLU, až po požadavky europoslance Polčáka o milionové provize od obcí postižených výbuchem ve Vrběticích. Právě proto je nutné brát stávající obvinění s plnou vážností.

Opakovaná selhání STAN nám dokazují, že je potřeba nové grassroots hnutí, které bude skutečně reprezentovat regionální a lokální zájmy. Hnutí, které nebude zatíženo korupčními kauzami, a které nebude ustupovat v důležitých regionálních otázkách (nezapomeňme, že STAN je součástí vlády zodpovědné za dohodu o dolu Turów, jež zdevastuje Liberecký kraj).

Levice se snaží tímto hnutím být a proto potřebujeme vaši podporu. Přidejte se k nám, a pomozte nám vybudovat hnutí, které ze svých ideálů nikdy neustoupí!

Levice

https://jsmelevice.cz/wp-content/uploads/2021/08/logo-footer.png
Zadavatel/Zpracovatel: Levice

©Levice, 2020

Kontakt

+420 608 630 506
IČO: 49628089
Sídlo: Žirovnická 3133/6, Praha 10 - Záběhlice, 106 00