Vyšlo nové číslo Levicovin

Přinášíme vám nejnovější vydání Levicovin 1/24, občasníku strany Levice, který je určen všem příznivcům levicových myšlenek a hledajícím inspiraci v současném politickém dění.

🔴 Úvodní slovo: Na úvod se dočtete o výzvách a příležitostech, které stojí před Levicí i levicí v aktuálním politickém klimatu. Předseda mediální komise informuje ozměně stranické barvy a o volebním roce 2024 .

🔴 O Borisovi Kagarlickém: Alexandr Gluhov přináší příběh levicového myslitele v současném Rusku a jeho boj za levicové ideály.

🔴 Proč Česko potřebuje Levici?: David Marenčák vysvětluje, proč je důležité mít v politickém spektru silnou levicovou alternativu, a jak by to mohlo pozitivně ovlivnit českou společnost.

🔴 Rozhovor s představitelem Kurdské komunistické strany: Tomáš Starý představujeme exkluzivní pohled na boj Kurdské komunistické strany za svá práva a rovnost, který osvětluje jejich odhodlání a vizi.

🔴 Strana Sahry Wagenknechtové: Jan Vaňo analyzuje vliv nové politické síly v Německu na evropskou levici a přináší náhled na její potenciál změnit politickou scénu.

🔴 Debata s Jiřím Štegem: Antonín Hořčica vybral podstatné myšlenky z debaty s levicovým makroekonomem k ekonomickým výzvám, před kterými ČR stojí, a nabízí pohled na možná levicová řešení.

Zajímají vás tato témata? Neváhejte si nejnovější číslo Levicovin stáhnout a přečíst si více o každém z nich. Stažení je dostupné pro všechny členy a příznivce Levice.

Poslední číslo: Levicoviny 1/24

Stránka Levicovin na našem webu, kde si můžete stáhnout všechna dosud vydaná čísla, je zde: Levicoviny